wtorek, 6 listopada 2012

Przepowiednia na 2014, 2015 rok. Nowy porządek świata 2013, 2014 i 2015 koniec świata, 3wojna światowa, globalne zmiany, co wydarzy się w 2013, 2014, 2015roku- czy ludzie otworzą oczy i przetrwają?- Część VI- nowa nieznana historia świata, koniec i początek

Po katastrofalnych wydarzeniach ludzkość dostanie szansę na transformację. Istnieje jednak ogromne zagrożenie, co do możliwości przemiany ludzkości i nabrania świadomości. Część ludzi pozostanie przywiązana do wartości materialnych, ci którzy się nie zmienią spotkają się z dużym szokiem odbywających się wydarzeń. Tacy ludzie zaniedbają rozwój duchowy. Skupią się w życiu na przyjemnościach. Są to osoby uzależnione od kogoś lub czegoś.
Po chwilowej ciszy materialni ponownie starają się uwieść innych by osiągnąć swoje (....)
nowe zamierzenia i stanąć na szczycie. Wykażą się otwartością na eksperymenty. Kto mądry ten zrozumie, że jest to dowodem na to, iż ci ludzie nie mają żadnych ograniczeń w celu osiągnięcia bogactwa. Interesuje ich uznanie, sława czy szukanie nowych wrażeń. To oni ulegli i dalej ulegają pokusom i chcą, aby inni postąpili podobnie, lecz są to resztki tego, co są w stanie dać innym. Kiedy stwarza się dobro powstaje też zło. Jedno bez drugiego nie istnieje. Jeżeli ludzkość ponownie ulegnie przez świat przejdą różne emocje. Część społeczności odczuje gniew. Tej grupie osób będzie szczególnie ciężko dostosować się do zmian. Nie pracowali nad emocjami mimo, że w większości ludzi zaszły już zmiany sposobu myślenia. Ważne jest pracowanie nad sobą i emocjami. Nie może być tak, że ludzi interesuje tylko świat cielesny, który jest pozbawiony świata duchowego. Ludzie zostali oszukani wcześniej niż się spodziewali. Ponownie okaże się że ktoś będzie miał ukryte intrygi i nieczyste intencje. Pojawią się z ich strony działania by kusić ludzi do zła.
          Ludzkość która pozyska świadomość będzie poddana testowi. Człowiek będzie musiał sprawdzić stałość własnych zasad. Ulegając pokusom może zdarzyć się tak, że część ludzi może zostać zniewolona i zależna od kogoś lub czegoś. Na człowieka będą działać różne destruktywne siły. Będzie musiał pokazać, że potrafi trzymać się własnych zasad i ich nie zdradzić. Człowiek musi wykazać się umiarem we wszystkim, co chce się osiągnąć. Jawi to sytuację, gdzie pojawi się okazja sprzedania swojej duszy za pieniądze. Część ludzi może popaść w brudne interesy. Ktoś ważny będzie nadużywać własnej władzy. Doprowadzi to do sytuacji, gdzie nikt nikomu ponownie nie będzie ufał. Człowiek ponownie będzie zazdrościł drugiemu człowiekowi. Ludzie będą rzutować na siebie nawzajem swoją ciemną stroną. Okaże się, że ludzkość nie wyciągnęła poprawnych wniosków i nie uczy się na błędach. Część populacji  ponownie będzie musiała się spotkać z własnymi cieniami. Cel sztucznie wybranych będzie jeden, ponowne odzyskać władzę poprzez manipulację. 
Na świecie zaczną rozprzestrzeniać się wszelkiego rodzaju choroby zakaźne zagrażające życiu. Będą one przenoszone droga pokarmową lub poprzez krew (np. AIDS, tyfus, cholera, trąd, gorączka krwotoczna, malaria itd.) W niektórych rejonach świata będzie mniej groźnie. Tam choroby będą objawiać się jako wszelkiego rodzaju stany zapalne, czyli sytuacje gdzie organizm będzie się sam bronił poprzez wywołanie stanu zapalnego. – Miejscowe podwyższenie temperatury, zwiększenie liczby limfocytów i monocytów oraz uwolnienie substancji wspomagających obronę organizmu. Z czasem jednak choroby na całym świecie zostaną pokonane. Większość ludzi jest samowystarczalna. 
Człowiek nie musi ulegać, gdyż satysfakcję materialną może osiągnąć poprzez umiejętność polegania na sobie. Właśnie wtedy udaje się budować bezpieczeństwo finansowe. Pozwala to rozpocząć okres zysków i zadowolenia. Przed każdym człowiekiem staną wspaniałe perspektywy. Starajcie się z determinacją dążyć do celu. Ludzie muszą wiedzieć i wierzyć w to, że nadchodzący okres sprzyja rozkwitowi sił witalnych i duchowych. Korzystajcie z tego co kryje wnętrze. Ludzkość zawsze posiadała tą energię jednak dotychczas była ona zaślepiona przez świat zewnętrzny. Ludzie muszą rozwijać swoją twórczą wyobraźnię i intuicję. Z miłością traktujcie też naturę, zwierzęta i ludzkie życie.
Ujawnią się ważne odkrycia dotyczące „wartości życia wszystkich istot”. Świat zacznie żyć zgodnie z kosmicznym rytmem. Ludzkość odkryje pełnię życia, dzięki czemu człowiek dostanie możliwość bycia szczęśliwym. Ludzie którzy nie poddadzą się ciemnej stronie poczują wyzwolenie, sukces, zadowolenie i brak problemów. Dzięki tej grupie na świecie ponownie będzie mogła zapanować harmonia. Pielęgnujcie własne zdrowie. Doprowadzajcie wszystkie sprawy do końca. Zadowolenie płynie z budowania trwałych relacji z ludźmi. Odkryte wartości sprawią, że poprawią się warunki i jakość życia. Człowiek zacznie dzielić się z innymi swoimi zyskami. Budowana w ten sposób materialna korzyść nie będzie obciążona żadnymi względami ani moralnymi oporami. Ulegając wcześniejszej pokusie pojawi się myślenie iż wszystko jest na sprzedaż. Ludzie ogarnięci taka energią myślą tylko o tym, jak kolejne dobra zamienić na gotówkę, puścić w obieg i spieniężyć. Dobrem dla takich ludzi może się okazać także własna godność czy nawet ciało. Człowiek który podpisze przysłowiowy pakt nie będzie już odróżniał dobra od zła. Liczyć się będzie tylko zysk. Przedmioty handlu będą wymagały dużo więcej, niż początkowo sądzili. Ludzie będą musieli działać odsłaniając przed innymi samego siebie razem z tym, czego nie chcieli odsłaniać.
Grupa ludzi wykaże się wyjątkowym sprytem i wyjawi pewne tajemnice. Nastąpi symboliczne wydobycie skarbów z tajnych skrytek. Według nich odsłonięcie tajemnic ma okazać się wyjątkowo korzystne. Ujawnią się rzeczy, które były ukrywane. Nieujawnione sekrety znajdują się w głębi ziemi. Okaże się to wielkim zaskoczeniem dla ludzi. Może chodzi o ludzi, arkę, sekrety czy dokumenty które odmienią bieg religii. A może chodzi o to i o to? Wszystko jest możliwe, dlatego teraz musi to zostać w tajemnicy. Pamiętajcie, że ludzkość może wziąć los w swoje ręce i odmienić bieg historii. Człowiek który odda swoją świadomość będzie myślał, że wszystko jest na sprzedaż i totalny handel. Niech każdy człowiek pomyśli jak będzie wyglądać świat poprzez taki system myślenia. Takie podejście zrodzi społeczeństwo, dla którego nie będzie świętości, ani tabu. Ludzie zaczną uważać, że wszystko należy wyciągną na jaw, wydobyć, wyzyskać, oszukać. Człowiek stanie się maszyną nastawioną na działanie prowadzące do jak najszybszej sprzedaży. Tacy ludzie stracą cechy takie jak wzajemność i zaufanie. Niech każdy człowiek uważa na czyhające zło, które nie ma żadnych wartości. Ludzie muszą dokonać wyboru w jakim świecie chcą żyć.
Ludzie którzy przejdą przez trzecią wojnę światową muszą otworzyć oczy. Inaczej nastąpi powrót do dawnych schematów.Nauczcie się dostrzegać innych ludzi a także całe grupy które potrafią zostawić rzeczy za sobą. Takie osoby dostrzegają pozytywną przyszłość. Ludzkość musi przekroczyć pewien próg. Każdy człowiek ma pełen wybór, co do tego jak potoczy się przyszłość. Los leży w rękach każdego człowieka. Ludzie posiadają odwagę, siłę i możliwość przebicia. Ludzkości trudno będzie zaakceptować fakt, że pewne sprawy mają już za sobą. Nauczcie się spoglądać w przyszłość, pokonując trudności. Świat wszedł w nowy etap. Ludzie świadomie lub nie przejdą transformację. Człowiek uzyska energię, która może wpływać na życie. Jest to moment który świadczy o tym, że jesteście gotowi do tego by przejść w nowy etap i móc rozkwitnąć. U każdego człowieka ciało, dusza i umysł przecinają się i spotykają się w jednym punkcie. Wykorzystajcie to, aby móc żyć świadomie.
Będziecie widzieć wiele nieprzewidzianych wydarzeń, jednak nie możecie się poddawać. Ludzie muszą kierować się odwagą, cnotą, umysłem, czystością intencji, uczuciami i ponownym wyzwoleniem pozytywnych emocji. Człowiek musi nauczyć się cieszyć tym co ma. Niech go ogarnie radość z życia. Tylko wtedy osiągnie więcej niż myśli. Niektórzy od podstaw muszą uczyć się bycia uczciwą osobą czy obywatelem. Nowy świat może być prostszy, łatwiejszy i bezpieczniejszy. Ludzie mogą stworzyć taki świat, jeżeli tylko otworzą swoją świadomość. Niech każdy człowiek kieruje się w życiu moralnym kodeksem i czystością intencji. To jest droga dla człowieka.
         Nadchodzi czas w którym ludzie poszerzą swój punkt widzenia w życiu i w sprawach finansowych. Nie bójcie się planów i zmian, jakie możecie wprowadzić w życiu. To one mogą unieść was tam gdzie chcieliście zawsze być. Przyszłość należy do każdego szczerego, dobrego i uczciwego człowieka. Część ludzi poczuje, że musi ruszyć w wyprawę. Nie bójcie się zmian i ruszcie do przodu.  Idąc pomyślcie, że idziecie w nieznane, lecz pamiętajcie, że macie cel i wiecie co chcecie osiągnąć i to osiągniecie. Czas postoju dobiegł końca i ludzie mieli już wystarczająco dużo czasu na planowanie. Nadchodzi czas by ruszyć przed siebie życiowo i mentalnie. Moment podejmowania ważnej decyzji będzie szedł z dialogiem i refleksją. Świadczy to o zawirowaniach i o pracy jaką trzeba wykonać. Ludzie muszą uważać by nie sprowokować niekorzystnych sytuacji czy wydarzeń. Zwracajcie uwagę na otoczenie zawodowe, przyjacielskie i miłosne. Przyszłość świata związana jest z człowiekiem i energią. Pojawi się nowy rodzaj energii, który zapowie twórczy potencjał dla ludzi. Energia pokaże swoje możliwości do wykorzystania.
Ludzie związani z usilną chęcią władzy wykorzystają tą energię do dominacji, niesprawiedliwego przywództwa i do nadmiernego dbania o samego siebie. Tych ludzi dosięgnie kara w postaci samotności. Prędzej czy później opuści ich możliwość wykorzystywania energetycznej siły twórczej. Im szybciej ludzkość otworzy oczy, tym szybciej złe wydarzenia się zakończą. Świat razem z jego mieszkańcami czeka nowy początek działania i wszelakiej aktywności. Energia da popęd do życia. Każdy człowiek dostanie taką samą szansę na rozpoczęcie nowego przedsięwzięcia i budowania życia od nowa.Trudności i przeszkody zostaną pokonane. Ludzka żywiołowość popchnie do działania i narodzi się nowa idea. Świat odetchnie z ulgą, kiedy otrzyma dobre nowiny. Ta chwila stanie się nowym porządkiem świata. Nowy światowy ład będzie wyglądał inaczej niż ludzie go sobie wyobrażają.  
Ludzie wprowadzą zmiany, które wynikną z dużej aktywności i zapału ludzkiego. Świat się zjednoczy i przezwycięży trudności. Siła tkwi w jedności dając każdemu szansę na realizację. Powstaną nowe pomysły, które będą wymagać witalności, zapału i chęci. Kiedy ludzie obudzą się ze snu to nie zabraknie im przypływu pozytywnej energii. Sukces to praca, wysiłek i pełnia twórczych sił. Wszystko to, co ludzie do tej pory wykonywali w postaci pracy, nauki i codziennego życia wydaje się być niezmienną rutynową codziennością. Zmiany jakie nadejdą sprawią, że te czynności staną się dla ludzi czymś nowym. W nowych czasach człowiek doceni najcenniejszą wartość, jaką zawsze posiadał, czyli pierwotną wolną wolę. Iskra, która przejawi się w tworzeniu i wyrażaniu czegoś na zewnątrz wprawi działania w ruch.
Przyszłość jest dla ludzkości początkiem drogi. Narodzi się zrozumienie dla dawnych osiągnięć i posiadanych zasobów. Ludzie docenią to co posiadali wcześniej zanim wprowadzili swoje ograniczenia i zanim zaczęli cokolwiek robić. Człowiek przypomni sobie o swoich zdolnościach, umiejętnościach, talentach i możliwościach które posiada. Każdy człowiek posiada wrodzone zapasy siły, które pozwalały i niedługo ponownie pozwolą ruszyć do przodu. Przyszłość to czas nowych doświadczeń i uzyskania dodatkowej energii, która stanie się życiowym popędem. Każdy człowiek będzie mógł uzyskać pełnie sił do działania. Kiedy miną przykre doświadczenia ludzkość doceni własną wolę życia. Symboliczna nowa wola życia stanie się podstawą do budowania przyszłości. Nieważne kto czego dokonał, ważne jest to, co człowiek musi posiadać zanim czegokolwiek dokona. Sekretem życia jest entuzjazm, zrozumienie siebie, świadomość, pozytywne nastawienie, docenianie drugiej osoby a także wolna wola, która pozwala tworzyć.
Wolna wola człowieka oparta o najwyższe wartości pozwala tworzyć. Nadchodzi czas który stworzy nowy rozdział historii, czyli nowy porządek świata.

 KONIEC

2 komentarze:

  1. piękne :) pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. otworzyło mi to oczy na świat za co dziękuje :))

    OdpowiedzUsuń