niedziela, 21 października 2012

Nowy porządek świata, przepowiednie na 2013, 2014, 2015- zmiany, upadek, kryzys na świecie, NWO i 3 wojna światowa, świat po katastrofach- część IV- co się stanie i co czeka świat w najbliższych latach.

         Nowy porządek świata, czyli upadek, destrukcja, zmiany, czy może III wojna światowa. To wszyto czeka ludzkość na świecie- pamiętajcie, że to co przeczytacie nie musi się wydarzyć. Los można zmienić lecz aby tak się stało ludzkość musi się obudzić i chcieć zmian. Ludzie nie spodziewają się nadchodzącego ciosu czy rozpaczy. Myślą, że to wszystko nie nadejdzie. Społeczność na całym świecie myśli, że ich aktualne życie jest złe. Wydaje im się że gorzej być już nie może, że osiągnęli (kliknij więcej aby przeczytać cały tekst)
już dno cierpienia. Ludzie muszą otworzyć oczy i dostrzec więcej niż dotychczas.Wszystkie wydarzenia i te dobre i złe stanowią szansę rozpoczęcia wszystkiego od nowa i pójścia do przodu, by odciąć się od dawnych problemów. Następuje zamknięcie cyklu czy chcecie, czy nie musicie wyrazić zgodę by stare odeszło. Na skutek zdarzeń ludzkość będzie musiała znaleźć nowy system wierzeń i działań. W poszukiwaniach ludzie nie mogą utracić wiary w siebie, gdyż to ona stanie się najbardziej cenna i potrzebna.
Po każdej nocy nastaje dzień i niech te słońce pozwoli otrzeć łzy, smutek i rozczarowanie. Starajcie się, aby działania były oparte na przemyśleniach. Okrucieństwo i problemy, z którymi trudno będzie się ludziom uporać to stan przemijający. Należy go przetrwać a płynący w ten sposób czas wykorzystać na rozwiązanie wewnętrznych konfliktów. Czas, aby człowiek osadził swoje życie w rzeczywistych realiach i granicach. W ludzkim myśleniu musi pobudzić się praca umysłowa i intelektualna. Używajcie posiadane informacje i nie powstrzymujcie się przed analizą faktów. Niech świat i ludzkość cały czas pamięta o uczuciach. Poświecenie dla świata materii skutkuje utratą miłości. Brak miłości u słabych ludzi powoduje depresję, zaczynają się koszmary nocne i wszelkiego rodzaju bóle. Trzeba odszukać równowagę między jednym a drugim światem. Korzystajcie z zasobów własnego rozumu. Myślcie i analizujcie napływające informacje. Los świata leży w rękach zwykłych ludzi. Wcześniejsze lata mówią o tym, że ludzie łatwo się poddawali. Otumaniona świadomość wytwarzała negatywne myślenie. Świat widział rozterki, kryzys, problemy i brak koncentracji na rozwiązaniach. Doprowadziło to do zmaterializowanego świata z którym czas się pożegnać. Nikt nie zmieni przeszłości, gdyż ona już była i wpłynęła na to co dzieje się teraz. Nadchodzą zmiany, które odmienią przyszłość ludzkości. Nadchodzące lata rodzą nową historię ziemi.
Niech ludzie zmienią swój sposób myślenia. Każdy człowiek musi chcieć uwolnić się z pułapki własnego umysłu. Okres, okoliczności i wydarzenia dziejące się w latach 2013, 2014 i 2015 będą temu sprzyjać. Wybór losu należy do każdego człowieka, możecie być wytrwali, lub możecie się poddać dla innych silniejszych od was. Ludzie muszą dokonać wyboru na poziomie świadomym. Na ziemi przegra każdy człowiek, który nie uwierzy w siebie i swoje możliwości. Przegraną jest osobista wolność. Uwierzcie w to, że wypowiadane słowa czy powstałe myśli mogą się zmaterializować. Zawirowania na świecie naturalne i te wywołane przez człowieka są zagrożeniem i szasną na to aby zmienić swój sposób myślenia. Nie poddawajcie się a wygracie. Najbliższe lata na ziemi mogą wydawać się katastrofalne a poniekąd nierealne. Ludzie muszą spostrzegać sprawy i wydarzenia inaczej, to bardzo ważne. „Świat nie jest taki, jaki mówią ci inni – świat jest dokładnie taki, jakim go widzisz”. Analizujcie te zdanie w kontekście tego, co widzicie, poszukajcie znaczenia i prawdy.  Inaczej to ktoś za was znajdzie rozwiązanie. Nie traćcie nadziei. Nie zatruwajcie organizmu problemami, które sami sobie stwarzacie. 
Nadchodzi koniec pewnego etapu. Rozpoczął się proces transformacji, która momentami okaże się brutalna. Głównego procesu transformacji/przemiany nie da się powstrzymać, gdyż toczył się już od dawna. Dla większości ludzi będzie to niespodziewana, gwałtowna zapaść. To daje szansę na rozpoczęcie nowego procesu, który wpłynie na dalsze losy. Los i wydarzenia świata zostały zaplanowane. Jeżeli ludzkość w tym czasie pogłębi w sobie negatywne myśli i nie otworzy umysłu, to każde kolejne wydarzenie i nieszczęśliwy wypadek będzie tak samo zaskakujący. Zdarzenia których doświadczy ludzkość będą nieodłącznie wiązały się z przekroczeniem ciężkiej granicy między geniuszem a obłędem. Świat usłyszy o teorii nieskończoności, czy wieczności. Wśród ludzi zwiększą się problemy psychiczne, wzrośnie liczba osób uznanych za szalone. Świat ogarną morderstwa związane z geniuszem i ich teoriami. Doprowadzi do tego sytuacja, w której owi geniusze zmęczyli swój mózg i przestali w pełni kontrolować sytuację. Świat obiegnie informacja o upadku długo budowanego tytana. Stare zaczyna już wyraźnie znikać. 
W krajach pojawia się zagubienie i brak stabilizacji. Świat powoli pogłębia się w kryzysie. Ludzie obwiniają innych lecz wybór należał do nich. Ludzie nie potrafią racjonalnie spojrzeć na to, że bycie człowiekiem to nie jest wielka filozofia. Ludzkość, która nie otworzy oczu, nie dostrzeże wnętrza, gdyż widzi tylko to co powstało na skutek działania wyobraźni. Czas aby ludzie przestali się dręczyć tworami wyobraźni, gdyż obawy rodzą się ze znużenia i samotności.  Świat szczególnie się zawali dla ludzi którzy chcieli sami zostać ze swoim życiem. Dotyczy to także osób sądzących iż sami rozwiążą wszystkie problemy. Częściowo świat otoczy chaos i brak pewności co do bezpieczeństwa poszczególnych krajów. Chronione plecy są narażone na ukryte strzały, których się nikt się nie spodziewał. Częściowo uzyskiwany pozorny ład ponownie przyniesie chaos. Załamie się dotychczasowy kręgosłup świata, przez co ludzkość dostanie potężny niespodziewany życiowy cios. Ludzie muszą być silni, aby uzyskać świadomość własnego istnienia. Tyko dzięki temu powstanie świat tworzony przez ludzi dla ludzi wolnych i świadomych swojego istnienia. Komunikacja między górą a dołem mysi być jasna i czysta. 
Ludzkość świata zacznie pytać: dlaczego tak się stało, dlaczego to właśnie nas/ich dotknęło? Odpowiedź jest prosta, winą obarczajcie siebie, gdyż częściowo każdy człowiek wpłyną na przywołanie chaosu. Ludzie się nie szanują i nie dostrzegają drugiej istoty. Zamykają umysł i ulegają zewnętrznym okolicznościom. Gdzieś na świecie okaże się, że przepływ energii jest zaburzony i powoduje zwarcia. Przysłowiowe zwarcia doprowadzą do destrukcji. To, czego ludzkość się obawia zostanie zrealizowane. Ważne jest panowanie nad myślami i obawami. Kiedy człowiek jest samotny i znużony to pojawiają się w nim obawy, które potrafią przekształcić pierwotny plan, a tym samym negatywnie wpłynąć na rozwój sytuacji. Niech nowa przyszłość świata nie zostanie ułożona tylko według jednego poglądu, czy własnego zdania. Problemy czy dylematy, rozwiązujcie z kimś kto spojrzy na to neutralnie i z innej perspektywy. 
Ludzie otrzymują znaki, lecz nie dostrzegają w nich ostrzeżenia o nadchodzących wydarzeniach. Te małe kroki spowodują iż wydarzenia na świecie będą odbywać się w duchu wojny. Rozpocznie się III wojna światowa. Będzie to jednak całkiem inaczej wyglądać od poprzednich. Odbywać się będzie na trzech poziomach fizycznym, mentalnym i intelektualnym. Wojna dobra i zła odegra się wśród ludzkości. Niezależnie od tego, w jakiej formie wojennej się znajdziecie, to każda niesie śmierć i spustoszenie. Im dłużej ludzkości zajmie proces nabierania świadomości i zmiany sposobu myślenia, tym dłużej będzie trwała ta fatalna w skutkach wojna. Wojna przyniesie spustoszenia i zniszczenia. Pracujcie nad sobą i nad wprowadzeniem zmian, gdyż jest jeszcze czas, aby te wydarzenia zmniejszyć w skali i skutkach. Obudźcie się ze snu i dostrzeżcie, że proces już dawno się rozpoczął. Ludzie zagubili swoje wartości, pogrążyli się w świecie i nie wiedzą jak ważna jest miłość. Wojnie nie da się zapobiec, można tylko sprawić aby była krótsza i miała mniejsze żniwa. Ludzkość musi sięgnąć dna, by ponownie nisko upaść. Upadek stanowi symboliczny moment, w którym każdy człowiek dostaje szansę by się podnieść i nabrać świadomość. 
Pewna grupa ludzi w swoich wcześniejszych działaniach czy zamierzeniach pomyliła się i źle oceniła sytuację i sprawy. Niestworzony został bezpieczny bufor czasowy. To ich pogrąży. Wydaje się im, że wszystko jest pod kontrolą i że nad wszystkim panują. Oni w swej ślepocie też nie dostrzegli tego, że świat zaczął się zmieniać i już dawno popadał w ruinę. Człowiek jest zaślepiony na celu, który skupiał się na świece zewnętrznym i nie uwzględniał jego wnętrza. Wybranej grupie społeczeństwa wydawało się, że podjęta wojna i batalia z życiem przyniesie wygraną. Zwłoki będą wszędzie i obok wszystkich, szczególnie tych którzy sądzili, że wygrają. Kiedy to się zakończy nikt nie będzie świętował triumfu. Wojna okaże się przegrana dla wszystkich. Wygrana jaka miała nastąpić dla wybranej grupy zostanie zniszczona z kosztem, jaki ta wojna za sobą pociągnie. Koszt to śmierć i ogromne zniszczenie. Ludzie muszą być silni, wytrwali i nie mogą myśleć poprzez emocje. Wraz z zakończeniem wojny ludzie którzy przeżyją postarają się zamknąć ten rozdział. Nie będą powtarzać już swoich błędów. Społeczność na całym świecie straci wiele, część z nich nawet wszystko. Ludzie będą musieli budować swój własny świat od zera. Pewność siebie stanowić będzie największą jakość. Świat obróci się zgodnie z energią.
Osoby ocalałe zachowają w pamięci dawne życie i na tej podstawie rozpoczną wszystko od nowa. Nowy porządek świata będzie budowany dla ludzi świadomych. Wojna jest winą wszystkich ludzi. Społeczeństwa na całym świecie niejednokrotnie były informowane. Ludzie widzieli wszelkiego rodzaju sprawozdania np. dotyczące przyszłych powodzi, miejsc zagrożonych huraganem, wybuchami czy atakami.  Nikt na to nie zwracał uwagi. Człowiek woli stać, czekać i wydaje się jemu, że ma jeszcze dużo czasu by zabezpieczyć teren i siebie. Zagrożenie przyjdzie w najmniej spodziewanym momencie. Nastąpi błyskawiczny trzask. Dotychczasowy świat części ludzi zostanie zmieciony z powierzchni ziemi. Ci, co przeżyją systematycznie będą padać i się załamywać. Żyjesz więc jesteś świadomy, odnajdź w sobie siłę i zastanów się, czy rzeczywiście załamanie przyniesie jakąś korzyść i rozwiązanie problemu. Wojna to katastrofa jednak było to działanie nie uniknione. Ludzkość zgubiła wartości dobra i zła. Ludzie muszą szybko nauczyć się stawać twardo nogami w nowej rzeczywistości. Świat, który runie nie będzie już nigdy istniał w swojej dawnej formie.
Im dłużej ludzkość będzie leżeć w przygnębieniu, tym więcej czasu zmarnuje. Nie zmarnujecie go zrozumcie, że wszystko ma swój koniec, lecz ten koniec stanowi początek. Czas rozpocząć budowanie nowego porządku. Niech ludzie zapamiętają, że wszystko nastąpi gwałtownie i niespodziewanie. Wcześniejsze plany i działania grupy ludzi zakładały dalszą kontynuację klęsk. Ta jednak nie nastąpi, nie będzie dogrywki między państwami. Niespodziewane i niezgodne z planem założenia sprawią, że wojna potoczy się inaczej i zmiecie wszystko co stanie jej na drodze. Nie nastąpi jednak koniec świata, gdyż przeżyje to znaczna część ludzi, ludzi dla których musi zostać zbudowany nowy świadomy świat. Ci, co przeżyją dostaną szansę, aby zrozumieć, że gwałtowność wyrażania własnych myśli, własnych koncepcji życiowych nie jest najlepszym sposobem na realizację układu z drugim człowiekiem.
Niech każdy człowiek zapamięta iż „słowa, które wypowiada w swoim popędzie są jak topór, który później zabija sytuację i ludzi na własnych oczach.”

3 komentarze:

 1. Intrygujące aczkolwiek ciekawe spojrzenie na to co czeka świat i ludzi.

  OdpowiedzUsuń
 2. Faktycznie.Czasem przeraża.Koniec świata może nie,ale ziemia będzie miała wygląd jak po 2 wojnie światowej.Może gorzej.Od kupę lat miałem sny,które w 98%spełniają się.np.rozbicie Tupolewa z prezydentem,zatonięcie statków,wiem że to śmieszne,ale nawet pojawienie się dziwnych obiektów latających na niebie.2 lata temu byłem w Wylatowie specjalnie obejrzeć piktogramy.Stwierdziłem że są prawdziwe.Człowiek tego nie zrobił.Jeżeli chodzi o jakieś tam ciała meteoryty krążące wokół ziemi,to nie martwiłbym się.Są niegrozne.Trzęsienia ziemi,huragany,dziwne stworzenia morskie,to nienaturalne.Morza,oceany są tak głębokie,że ukrywają wiele tajemnic.Tam bym szukał rozwiązania,nie w kosmosie.Ostatnia ciekawa rzecz.Kosmici,spodki.Posiadają wiele nowoczesnych technologii.Dlaczego nie latają z bronią?Te trzęsienia,huragany,to próby niszczenia ziemi i ludzkości.Na koniec mogę stwierdzić,mamy przechlapane.Im więcej wiemy,tym gorzej dla cywilizacji.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam,

  Garabandal
  to miejsce objawień Matki Bożej gdzie zostało szczegółowo opisane zjawisko zwane Ostrzeżenie które nas czeka w przyszłości. Ten czas jest już bardzo bliski. Wiemy że widząca Mari Loli przekazała że ostrzeżenie nastąpi wkrótce po Synodzie.

  Papiez Franciszek ustalił datę Synodu na październik 2014-2015 r.

  W Orędziach Królowej Nieba i Ziemi z Garabandal, w dzienniczku Św. Faustyna, Orędzia Rozalia Celakówna - pielęgniarka ( której proces wyniesienia na ołtarze, Episkopat utrudnia, hamuje) i Orędzia WIELKIEJ AgnostyczkI-Vasula Ryden-2014, była w Polsce zob. Youtube, ks. Stefano Gobbi, którego ORĘDZIA otrzymane od NMP to dzieło monumentalne NA ostateczną bitwę i ładnie U Ci sz one.

  ... i WIELU INNYCH ŚWIETYCH, ostatnio m.in ks. dr. Adam Skwarczyński (uznany przez Episkopat za umysłowo chorego
  -bo napisał w swojej książce m.in. proroczo rok wyboru Polaka papieżem ) i też doświadczył tej samej wizji zbliżającego się ok. 5-15 min ( ale wrażenie, że trwa kilka godzin) wizji

  OSTRZEŻENIA dla całego świata, zatrzyma się całe życie planety, Matka Boża mówi w orędziach, zatrzyma się każdy MOTOR, działające urządzenie każdy otrzyma dar Ducha Świętego, oczami Boga zobaczysz NAGLE ... jak w ostatniej godzinie AGONII duszy zobaczysz całe swoje życie szCZegółowo i z rozległymi skutkami swoich poczynań, dobrych i złych z TYM jak powiedział Jezus m.in. Vasuli nie będzie Ci osądzone, jak ma miejsce po śmierci ciała, ale każdy dowie się jaki by go spotkał. Każdy dostanie ostatnią szanse nawrócenia,

  Bóg ZAWSZE ZAWSZE ostrzega zanim wymierzy karę, gdyby NASTĄPIŁ Koniec Świata teraz to prawie NIKT by się nie zbawił powiedział w orędziach do Vasuli Ryden Pan. Wizjonerka Concita z Garabandal pisze, o tym ostrzeżeniu jako owinięcie duszy w ogień oczyszczający, ludzie woleliby umrzeć niż tego drugi raz doświadczyć - po tym ostrzeżeniu ludzie na ulicach, osiedlach w miastach /... / będą się wzajemnie przepraszać żałować. Ludzie bez łaski uświęcającej, jakaś część ??? tego nie przeżyje będą trupy leżeć będą też kolejki kilometrowe do spowiedzi, zgony wycięczonych spowiedników.

  I TO TO 'OSTRZEŻENIE ' jest wykorzystywane i mylone z KOŃCEM ŚWIATA, o którym tylko BÓG OJCIEC WIE mimo, że po ostrzeżeniu po III-wojnie, Antychryście( 3.5 roku ) będzie jeszcze dany ludzkości ten szczęśliwy czas (ks. Adam Skwarczyński po otrzymanej wizji, pisze, że nawet m.in. robactwo będzie sprzyjać rośliną a rolnicy zapomną o nawozach i ochronie )to czas, który nie został w raju wypełniony historią to ma być krótki okres poprzedzający K.Ś. Pozdrawiam wszystkich. >>

  OdpowiedzUsuń