sobota, 27 października 2012

Przepowiednia 2013, 2014 i 2015- nowy porządek świata, zmiany po III wojnie światowej- jakie szanse i zagrożenia niosą nowe czasy dla ludzkości- część V


Świat przejdzie ogromną przemianę. Niektórzy rzekną, że historia dobiegła końca. Wydarzenia cały czas się jednak toczą, tak jak w kole nie ma ani końca ani początku. To samo dotyczy ziemi. Nie widać ani początku ani końca. Zmiany na świecie zajdą i są nieuniknione. Ludzkości brakuje świadomości własnego istnienia i możliwości. Spodziewajcie się (aby przeczytać całość kliknij więcej) 
 obudzenia z dotychczasowego spokojnego snu. Na świecie dojdzie do wielu nieszczęśliwych wypadków. Kiedy się zakończą ludzie staną mocno na nogach. Ludzie muszą odkryć jaką wartością, czym jest i jakie daje im możliwości ziemia. Im szybciej ludzkość pozbiera się po tragicznych wydarzeniach tym szybciej osiągnie stabilizację. Moment pozbierania się jest momentem stabilizacji. Zdarzenia, które rozpoczną się po okresie wojny i związanego z tym światowego kryzysu będą stabilne i spokojne. Człowiek znajdzie siew, który dawno zasiał. W pozostałościach ciemnych chmur odnajdzie trochę słońca i miłości. Wcześniejsze kłótnie staną się kluczem do przyjaźni między ludźmi i państwami.
Przestrzeń będzie radosna i na tej podstawie zacznie się budować nowy wspólny świat. Kiedy ludzkość się obudzi zrozumie że dobra materialne to nie tylko pieniądze, to także a nawet przede wszystkim ziemia. Nad światem rozjaśni tęcza, niech ona stanowi symbol nadziei, wiary i miłości. Mimo, że w niektórych miejscach na świecie może jeszcze panować mrok. To nie będzie stanowić problemu. Ludzie dostrzegą że mimo symbolicznej ciemności można cieszyć się i dążyć do harmonii i zadowolenia. Nadejdzie czas, w którym od społeczności będzie zależał wygląd świata. To jak ludzie urządzą świat i pojedyncze podziały, będzie mieć odzwierciedlenie w życiu prywatnym. Ludzie muszą docenić jak ważny jest ich głos i jak duży wpływ ma to na ich życie. Dziś prawie nikt już tego nie dostrzega. Ludzkość woli pozostać ślepa na możliwości, jakie posiada człowiek. Zrozumiecie to przez tragedie do jakich doprowadzi wasza ślepota. Nowe odkryte możliwości pokażą się poprzez energię, którą posiada ludzkość. Nadejdzie czas w którym będziecie działać a dzięki tym działaniom wszystko pójdzie do przodu. 
Ludzie będą chcieli pokoju i będą to tego dążyć. Zrozumcie i zaakceptujecie fakt, że większości nieszczęść można uniknąć czy zapobiec. Każdy człowiek jest panem swojego losu. Nie poddawajcie się negacji i życiu w wegetacji. Wiele ważnych spaw w żuciu można załatwić w pokoju. Ludzie muszą uczyć się na błędach. Pamiętajcie też by pomagać innym, nie myślcie tylko o sobie. Pomyślcie także o drugim człowieku. Przyszłości zbliży świat, kraje i ludzi do nowych możliwości. Nie jest to jednak moment w którym można świętować. Cały czas pamiętajcie, że trzeba działać. Odnajdźcie  równowagę w każdym aspekcie życia. Wzajemna miłość w życiu jest bardzo ważna. Przyszłość to moment odzyskania władzy nad własnym losem. Ludzie muszą zachować czujność by ponownie nie zasnąć. Rozglądajcie się wokół i zobaczcie, gdzie znajduje się następny punkt, do którego można dążyć. Część ludzi będzie chciała odpocząć, więc niech ta grupa odpocznie, gdyż nie zasną lecz zachowają świadomość i z dalszą chwilą pójdą dalej do przodu.  Los leży w rękach ludzi żyjących na całym świecie.
Jeżeli wcześniej zasialiście dobro to teraz je skonsumujecie. Nadchodzące zmiany pojawią się po przemyśleniu stanu w jakim się znajdziecie. Wszystkie osiągnięcia i to co możecie osiągnąć jest zasługą każdego człowieka. Zawdzięczać to będziecie własnym przemyśleniom, pracy i możliwościom, jakie posiadacie. Każdy człowiek osiągnie sukces, lecz każdy będzie go inaczej postrzegał. Dla jednych jest to praca, dla innych miłość czy przyjaźń itd. W budowanym nowym świecie nic nie będzie ograniczać ludzi. Ważna jest harmonia, współpraca z otoczeniem i ludźmi a także odpowiednie podejście do tego co się robi.  Czas stworzyć wspólną dla ludzi przyszłość. Człowiek stanie się władcą zasłużonego sukcesu. Świat zostanie ogarnięty przez nowe odkrycia w dziedzinie nauki. Dzięki intelektowi znajdzie się sposób, aby wyjść z sytuacji unikając dalszych konfliktów. Nie trzeba będzie łamać wcześniej ustalonych zasad. Prawdziwa nauka stanie się kluczem do wprowadzenia szerszego spojrzenia na całą sytuację. Intelekt ludzi odzyska spokój. Powoli ludzie będą zdawać sobie sprawę z tego, kim tak naprawdę są. Wtedy pojawi się w człowieku pewien rodzaj harmonii. Ludzie dojdą do wniosków, że nie muszą walczyć, aby mieć swoje prawa. Człowiek znajdzie sposób, aby wyjść ze schematu nie naruszając bezpieczeństwa swojego otoczenia.
Przeszłość dała początek przemian. Ludzie na całym świecie słyszą pojęcia „Nowy porządek świata a 3(III) wojna światowa” mimo to wszyscy nadal śpią, dlatego nadchodzi czas globalnej pobudki. Lata 2013, 2014 i 2015 zapowiadają nadejście wojny. Ludzkie cierpienie zapoczątkuje pozytywną zmianę. W tym okresie złamana zostanie wewnętrzna struktura. Doprowadzi to do wielkiego przełomu. Dzięki temu w człowieku zniknie agresja. Pamiętać jednak, że żaden stan w człowieku nie jest utrwalony i aby móc z niego korzystać jak najdłużej trzeba pielęgnować w sobie dobro i nie popełniać poprzednich błędów. Błędy przeszłości w przyszłości pozwalają osiągnięć stan równowagi. Tragedi zawsze można uniknąć, spójrzcie wstecz i zobaczcie, że historia cały czas się powtarza. Zmieniają się tylko okoliczności. Człowiek musi spaść, aby móc się podnieść. Jeżeli zmiana w ludzkości będzie trwała, to nowe czasy będą bez wszczynania wojen. Człowiek odnajdzie człowieka który mu pomoże używając swojego geniuszu intelektualnego.
Nowa wiedza obali starą. Odkrycia zostaną przyjęte, ponieważ ich istnienie będzie nie do podważenia. Na ludzi spłynie niebiańska energia, która wypełni umysł człowieka świadomością. Nie bójcie się nowego i otwórzcie umysł. Część ludzi z powodu dużych zniszczeń opuści swoje miejsce zamieszkania i przemieści się. Miejsce, które wybiorą będzie miejscem szczęśliwym, gdzie postanowią osiąść się na stałe. Przeprawa ludzi odbędzie się z czyjąś pomocą. Transformacja po wojnie nie będzie miała odwrotu. Duża część osób poprzez wcześniejsze działania straci pieniądze, gdyż wywołany kryzys będzie mieć globalne i długotrwałe skutki. Ta grupa ludzi będzie spora i utraconych oszczędności nie będą w stanie odzyskać. Początkowo będą korzystać z pomocy innych, którzy z chęcią im pomogą. Niech ludzie zachowają cierpliwość, to pozwoli poczekać na rozwój sytuacji. Nadejdzie moment w którym człowiek odczuje że może ponownie stanąć na nogi i stać się niezależny. Obfitość można osiągnąć poprzez cierpliwość i opanowanie. Nadchodzące lata to okres w którym ludzie będą dojrzewać do pełnej świadomości. Ten moment stanie się chwilą, z którą ludzie będą mogli zadbać o przyszły sukces.
           Znacząca część ludzi będzie mieć przerwę w pracy. Niech ta grupa wykorzysta ten czas na refleksję, gdyż dzięki niej pójdzie do przodu. Kolejna grupa będzie musiała dokonać nowego wyboru. Część dalej będzie kontynuować obrany kierunek a jeszcze inni zajmą się zupełnie czymś nowym. Świadomy wybór przyniesie wiele satysfakcji. Spoglądajcie na swoją w sposób obiektywnie. Zbyt długa przerwa będzie błędem. Nadchodzi czas gdzie każdy człowiek dostanie możliwość świadomego działania. Wszystko to będzie się dziać w trakcie nieprzyjemnych sytuacji. Wtedy też sprawy przybiorą obiecujący obrót i przy zmianie myślenia wszystko okaże być dobrze zorganizowane. Niech pojedyncze jednostki starają się mieć wszystko pod kontrolą. Każdy człowiek musi odkryć i posiadać swój ściśle określony plan. Ludzie muszą wiedzieć kim są, co chcą robić i do czego chcą dążyć. Kiedy człowiek zrozumie samego siebie i swoje myśli, stanie się niezwykle produktywny. Odpowiednie ukierunkowanie działań sprawi, że cześć ludzi poprawi swoją sytuacje i nie będzie mieć problemów natury materialnej.
Dziś biednym trudno sobie wyobrazić dobrobyt. Czas po tragicznych wydarzeniach niesie szansę na odmianę losu. Znaczna część ludzi otworzy oczy i ich sukces będzie  długotrwały. Ludzie uzyskają wsparcie finansowe od innej grupy, kogoś kogo się nikt nie spodziewa i podzieli się dobrobytem. Na świecie wzrośnie zainteresowanie ekologią i środowiskiem naturalnym. Ludzkość zrozumie jak ważny jest szacunek dla natury. Powiększenie stanu materialnego niesie ze sobą odpowiedzialność za własne słowa i czyny, w tym także w stosunku do ziemi. Aby nie zmarnować szansy danej człowiekowi należy wykazać się umiejętnością mądrego obracania pieniędzmi, dokładnością, planowaniem i konsekwencją w działaniu czy dążeniu do wytyczonego celu.Nauczcie się cieszyć się z tego, co będziecie i możecie mieć. Z mądrością i miłością do bliźniego wykorzystujcie swoje rezerwy. Jeżeli ludzie się nie zmienią, jeżeli człowiek nadal będzie uparty i ciągle będzie ulegał bezmyślności i skąpstwu straci wszystko i nigdy już nie dostanie ponownej szansy. Cieszcie się z tego co macie i szczerze pomagajcie innym. Wtedy zachowacie to, co posiadacie. Nie udawajcie, że nie widzicie co dzieje się u sąsiada. 
Pamiętacie, zjawi się ktoś kto odmieni wasz stan materialny. Symbolem tego będzie wiarygodność, odpowiedzialność oraz możliwość polegania na nich. Ktoś doskonale sytuowany u szczytu stabilizacji i bezpieczeństwa. Niezwykle charakterystyczna będzie chęć stabilności i praktycznego podejścia do życia. Czasami twardy jak skała, aby podjąć działanie musi mieć pewność poważnej przyczyny. Nie działa pod wpływem impulsu emocjonalnego. Takich ludzi szukajcie w chwilach kryzysu a zwłaszcza wtedy, jeśli potrzebujecie finansowej lub praktycznej pomocy. To ta osoba wprowadzi nowy porządek, którego dziś nie jesteście w stanie sobie wyobrazić. 
Nie pokazujcie cech, które pokazują to jak bardzo wam na czymś zależy. Nie używajcie argumentów głoszących, że wam coś się należy bo nigdy tego nie mieliście. Takie sytuacje trudno jest sobie wyobrazić osobie trzeciej, która nie doświadczyła tego co inni. Takie sytuacje stworzą niechęć do podzielenia się z tą częścią ludzi powodzeniem, doświadczeniem i sukcesem. Ludzie muszą szybko dojść do siebie i wykazać się przedsiębiorczością i chęcią działania. Ukazujcie pozytywne cechy i pozytywne myślenie. Nadchodzące zmiany są nieuniknione, tak jak nieuniknione są katastrofy, które na świecie muszą się wydarzyć. Dzięki temu człowiek jest w stanie dostrzec dawno zapomniane wartości, które kryją się w jego wnętrzu.
Część ludzi pozostanie sama, lecz to nie musi oznaczać samotności.  Wewnętrzne światło świeci dla wszystkich. Otwórzcie się na nie, to pozwoli oświetlić otaczający mrok. Czasami człowiek musi odejść w samotność by móc usłyszeć swój wewnętrzny głos i pójść do przodu. Trzeba uczyć się na błędach. Przyczyny niepowodzeń szukajcie w swoim wnętrzu a dopiero później w otaczającym świecie. Uważajcie na fałszywych mędrców. Pozostawajcie wiernym sobie i nie bójcie się stawiać sobie wymagań. Ludzkość musi dążyć do samopoznania. Człowiek który patrzy w swoje wnętrze, nie zachowa się niewłaściwie w świecie zewnętrznym. Taka osoba okaże też szacunek drugiej osobie. Ostrożność jest pancerzem mądrości a przenikliwość chroni przed upadkiem. Zwracajcie uwagę na działania najbardziej banalne czy codzienne. To właśnie one doprowadzają człowieka do ruiny. Niczego nie wolno zaniedbywać. W zdobywaniu mądrości pomocne jest milczenie. Nie rzucajcie słów na wiatr. Mądrość i świadomość to prawda, która jest głęboko ukryta przed ludzkim wzrokiem. 
W nadchodzących czasach człowiek znajdzie drogę w cierpliwości i spokoju. W oparciu o logikę i ukryte na pół światło. Siła, która niebawem zostanie odkryta przed ludźmi może powstrzymać złe czy negatywne działanie. Sytuacja wymagająca czekania czy refleksji stanowi moment poddania się i jest szansą zdobycia mądrości. Wielu ludzi będzie czuć się samotnie. Nie poddajcie się temu uczuciu. Na świecie zaczną się masowe poszukiwania, badania, kontemplacja uczuć itp. Część ludzi pozostawi sprawy własnemu biegowi. Ludzie muszą zwracać na to większą uwagę, tak aby ponownie ktoś nie ukrył swoich planów czy sekretów. Jeżeli ludzie ponownie pozwolą coś przed sobą ukryć i ktoś ponownie będzie mieć sekrety, to stanie się tak tylko na krótki okres. Tajemnice tych ludzi zostaną odkryte. Ludzie którzy pomogą w takim kłamstwie będą mieć przeszkody w swoim życiu. Ich szczere pragnienia opóźnią się w realizacji lub nigdy się nie zrealizują. Źródło kłamstwa sprawiedliwość znajdzie wśród szczerze sprawiedliwych. Nie podejmujcie nieostrożnych działań. Niech człowiek znajdzie swoją ścieżkę i uda się w dalszą wędrówkę życia.
Jeżeli ludzie mimo tego co przeszli hamują swój rozwój, to automatycznie blokują pozytywne wydarzenia. Przeanalizujecie drogę, którą macie iść a doczekacie się upragnionej zmiany. Nie blokujcie się na planie uczuciowym ani w stosunku do innych osób. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz