piątek, 19 października 2012

Koniec świata- nowy porządek świata- część III – postępowanie ludzkości, zmiana myślenia, co czeka ludzkość, co stanie się w roku 2013, 2014 i 2015?

Części I i II wydarzeń związanych z przepowiednią na nadchodzące lata były tylko wstępem do głównych przełomów jakie mają nastąpić. By zrozumieć sens tego co nastąpi, należy zrozumieć głębie wydarzeń zapowiadających nadejście nowego porządku świata, nowej ziemi czy nowej ery.
Nadchodzi chaos przez co wiele nieprzewidzianych wcześniej wydarzenia wpłynie na los świata. Świat doświadczy powrotu do tego, co było. Nie chodzi o powrót do szarej i złej rzeczywistości. Szykujcie się na powrót do miejsc, sytuacji i wydarzeń, gdzie społeczność (kliknij aby przeczytać całość) 
czuła się dobrze i bezpiecznie. Nastąpi powrót do dobrej przeszłości. Ludzie, żyli kiedyś w czasach, w których nie odczuwali tylu problemów co aktualnie. Najwyższy czas na zmiany. Czas by ludzkość wróciła do bezwarunkowej miłości. Niech ten stan będzie przyjemnością w formie naturalnej i niech nie będzie niczym uwarunkowany. Człowiek musi przypomnieć sobie wartość tego kim jest, kim był i kim będzie. Musi nauczyć się cieszyć się tym co ma. Trudna sytuacja nie będzie trwać wiecznie. Wewnętrzna odwaga pozwala wyrwać się z systemu. Jeżeli statek tonie to nie zostawajcie na nim bez potrzeby. Cieszcie chwilą którą macie i szansą którą możecie otrzymać. Niech sny staną się rzeczywistością, w której żyjecie. Niech miłość rozkwita  a nie wciąż widnieje.
Część ludzi nie poradzi sobie z tym i nie będzie umiała dostosować się do nowych czasów. Zaczną z sentymentem spoglądać wstecz i żyć przeszłością. Jest to moment, który ma świadczyć o ostatecznym rozstaniu. Nie przypominajcie sobie pięknych czasów w których ponoć żyliście, gdyż te mogą być jeszcze lepsze. Nie bójcie się zmian, gdyż są nieuniknione. Nostalgiczne wspomnienia są korzystne jako wspomnienia, a nie jako aktualna rzeczywistość. Odłóżcie na bok negatywy i idźcie do przodu z możliwościami, jakie obrazuje nowy ład. 
Apogeum tych wydarzeń nadejdzie w chwili kiedy okoliczności nie będą stwarzały sporych możliwości rozwoju. Człowiekowi trudno będzie rozszerzyć horyzonty działania zarówno zawodowego jak i uczuciowego. Świat ogarnie kryzys, który nadejdzie w skutek wcześniejszych działań podejmowanych przez ludzi rządzących.Wstrzymajcie się wtedy z podejmowaniem nowych kroków, które mogą okazać się ryzykownym przedsięwzięciem. Zachodzące zmiany nie przyjdą  z lekką ręką. Część świata rozpocznie budowane nowego ładu poprzez użycie siły zbrojnej. Normalnie żyjący do tej pory ludzie muszą zamanifestować chęć pójścia do przodu. Bez ujawnienia własnych zamiarów społeczność może utkwić w miejscu. Zachodzące zmiany będą zapowiadać się wcześniej poprzez światowe perturbacje. Jest to ostatni dzwonek dla ludzi by nabyli świadomość mówiącą im „co” i „kto” jest autorytetem, a kto nie jest. Tylko świadome podejście ludzkości pozwoli iść im do przodu zgodnie z aktualnie kreującą się rzeczywistością. Ewentualny zły wybór zamknie społeczność w danym świecie.
Przysłowiowa wojna cały czas będzie się toczyć. W trakcie jej trwania ludzkość zostanie zmanipulowana iż te działania się kończą, a nawet w większości się zakończyły. Mimo to wojna będzie trwać nadal. Walka dobra i zła toczy się nieustannie. Ludzie muszą się obudzić i zrozumieć iż większość wydarzeń jest zależna od nich, a dokładniej od postawy jaką przyjmą w zmieniających się okolicznościach. Nic nie dzieje się bez przyczyny, każde działanie ma swój skutek. Ludzkie działania i myśli mogą oddziaływać na przyszłość, w której przyjdzie im żyć. Nadejdzie czas by mocno stanąć na nogi po to by nie upaść. Nie zatrzymujcie się w dążeniu i działaniu. Kiedy dojdziecie do celu rozejrzyjcie się i stwórzcie nowy pomysł na dalszą drogę. Nie bójcie się przemiany to normalne, że człowiek chce zawsze wspiąć się o jeden stopień wyżej. Nawet chwilowy odpoczynek nie powinien powstrzymywać ludzi przed dążeniem do celu.
Nadchodzące lata stanowią moment zakończenia pewnego cyklu i tworzenie się nowego, krok po kroku. Jednak drugi krok jest uwarunkowany pierwszym. Dążcie do zrównoważenia zachowując ciągłość pozostawania w ruchu. Działania na zewnątrz muszą zostać zmaterializowane. W przeciwnym razie doprowadzi to do sytuacji w której działania staną się tworem martwym i sztucznym. Pewne wydarzenia mogą wam wydawać się nieracjonalne. Ludzkość pomyśli, że światem rządzi chaos, że zostali oszukani. To co jednak będzie się działo zdecydowanie nie jest chaosem.
Nierealne wizje stanowią uwypuklenie tego, co w danym momencie jest istotne dla świata. Poszukiwanie prawdy czy idei, to moment w którym należy dostrzec końcową wizję celu tych działań. Trzeba realizować poszczególne etapy stanowiące o efekcie. Cześć ludzi przyglądać się będzie wydarzeniom poprzez swoje tempo życia, żyjąc w niewiedzy. Społeczność świata będzie patrzeć jak coś lub ktoś zmierza w ich stronę. Ludzkość zostanie pogrążona w dezorientacji. Zaczną zastanawiać, co do zamiarów i co do propozycji jaką mogą usłyszeć. Część z nich będzie czekać na gości niczym gospodarze u progu swojego domu. Większość ludzi na świecie z ciekawością będzie oczekiwać na informacje. Niezależnie od tego co zostanie postanowione, ludzkość dostanie wiedzę na temat tego, co zostało im dane i jak mogą to teraz zagospodarować. Światowa ludzkość może zacząć stawiać warunki, dokąd chce iść i jak bardzo chce wkroczyć w życie innych.
Tylko człowiek może postawić mur przed światem zewnętrznym, gdzie schowa swoje uczucia i ukryje zespół lękowy. Kryjąc niechęć do manifestowania swojej obecności i swoich poglądów. Ten kto zbuduje ten mur może go też zniszczyć. Nie rujnując go budowniczy wykaże się brakiem otwartości, trwając przy swoich starych poglądach. Człowiek próbuje się zabezpieczyć przed obecnością drugiego człowieka w życiu. Ta chwila stanowi granicę jak daleko ta obecność na danym etapie ma się zaznaczyć. Można budować mur jednak przemiany cały czas będą się dokonywać. Dotykając zarówno świata zewnętrznego jak i wewnętrznego. Wraz z nowy początkiem idą zmiany z tym związane. Korzystajcie z porad zawartych w przepowiedni i nie bójcie się zachodzących przemian. Koncentrujcie się na celu by z wytrwałością i systematycznością dążyć do realizacji. Wbrew pozorom okoliczności temu sprzyjają, dostrzeżcie je. Kiedy otworzycie się na pragnienie poznania i przyswojenia nowych idei,- wszystko wejdzie na dobre tory.
Wraz ze zmianami nadchodzi czas w którym wszystko będzie dobrze zorganizowane, oparte na wiedzy, nowej technologii i logicznym myśleniu. Część ludzi zajmie pozycję osób podporządkowanych, szczególnie będą to osoby młode. (Prawdopodobnie z niższej pozycji społecznej). Ta społeczność ukarze ludzi na dorobku. To jest ich powodem wzmożonego zainteresowania pieniędzmi jak i zdobyciem czyjejś przychylności. Pojawi się myślenie, że ich postępowanie otworzy im drogę do pieniędzy. Tej społeczności zależy na tym by zaskarbić czyjąś sympatię i wejść w łaski osób wpływowych. Są oni zaprogramowani na myślenie by stać się dla kogoś niezastąpionym. Zawrócą swoją osobą innym głowę. Tacy ludzie wykażą się darem wzbudzania zainteresowania swoimi problemami, dzięki czemu inni ulegają wykładaniu na nich pieniędzy. Są to ludzie na których trzeba uważać.
Nie bójcie się końca świata, gdyż ten nie nastąpi. Każde wydarzenia to zmiany, które i tak były nieuniknione. Zmieni się sposób myślenia i postrzegania rzeczywistości świata. Ludzie zaczną dostrzegać jak wiele mogą osiągnąć za pomocą myśli. Niestety lecz z przemianą związane jest użycie niekorzystnej dla ludzi siły. Kiedy negatywne wydarzenia będą maleć, nastąpi zrozumienie, że nie trzeba używać broni i agresywności, aby inni byli posłuszni. Najskuteczniejszą siłą stanie się ta pochodząca z wnętrza człowieka. Uzyskana wewnętrzna energia sprawi iż ludzkość uświadomi sobie, że cały czas posiadali moc dokonywania niemożliwych rzeczy. Jednak aby do tego doszło trzeba zmierzyć się z przeciwnościami, tak by uzyskać wewnętrzną równowagę i pewność siebie. Trzeba poskromić złe pasje i instynkty. Ludzie muszą odnaleźć wiarę w siebie. Zacząć rozwijać poczucie własnej godności i wartości. To stanowi klucz do drzwi wewnętrznej siły. Jej posiadanie pozwoli osiągnąć ludzkości cel i zapewni odpowiedni zasób energii do nowych pomysłów przydatnych w realizacji zamierzeń.
Wiedza o sile pojawi się w środku wydarzeń odbywających się na świecie. Trzeba używać ją zręcznie i dyplomatycznie. Dla ludzi zacznie stanowić to punkt kulminacyjny życiowej wędrówki. Jednak jest to dopiero półmetek. Przemiana dotyczy zarówno świata zewnętrznego, jak i wnętrza człowieka. Wiele będzie płynęło z serca. Zbyt duża ofiara złożona z serca prowadzi do rezygnacji, a zbyt mała sprawia, że po prostu zamarzacie wewnętrznie. Nowy świat stworzony dla ludzi ujawni nowe wartości, ludzkość zrozumie, że nie jest dla nich potrzebne berło, złoto czy siła fizyczna. Część ludzi się uwolni, a część osób, która nie poradzi sobie z wewnętrzną siłą zostanie pokierowana. Tacy ludzie chcą by ich poskromiono i pokierowano.
Ludzie uzyskają wiedzę o spotęgowanej mocy, która wymaga umiejętnego użycia. Kiedy spojrzycie wstecz zauważycie , że w starożytnej mitologii najdzikszy i najsilniejszy Bóg Mars poddał się bogini Wenus bez użycia jakiejkolwiek walki. Człowiek, którego prowadzi miłość, nie potrzebuje przemocy, gdyż wie co oznacza wspólnota. To jest tajemnicą i odkryciem, które stanie się punktem kulminacyjnym i punktem zwrotnym. Zdobycie wewnętrznej mocy jest czymś innym niż jej posiadanie. Wola walki przyniesie efekt wtedy, gdy człowiek zapanuje nad swoją siłą i nie pozwoli się zdominować. Musi nastąpić odrzucenie agresji i brutalności.
Nadchodzące lata ujawnią z czasem wielką potęgę. To co świat zaszokuje to wiedza o istnieniu protekcji kosmosu. Obcy, wszechświat, tajemnice- to tak naprawdę nigdy nie było dla ludzi obce. Czas zrozumieć, że ludzkość jest jednością. Każdy żyjący człowiek stanowi jedną energię. Ludzie muszą  jednak uważać, aby nie rozproszyć swojej siły. Umiejętnie spożytkowana może być wykorzystana na wszystkich planach. Nadchodzące wydarzenia mówią o prostowaniu błędów. Nie wnikajcie zbyt głęboko w życie bliźnich. Postępujcie bez antagonizmów, kłótni i przemocy. Nadchodzą zmagania w których śmiałość, wytrzymałość i tupet przyniosą triumf. Bądźcie śmiali, ale nie podli.
W najbliższych latach ludzkość powinna rozwijać wiarę w siebie, poczucie własnej godności i wartości. Tylko wtedy człowiek przystąpi do działania. Takie cechy sprawią, że bliźni nie odmówi takiemu człowiekowi współpracy mimo, że efekty będą widoczne dopiero po pewnym czasie. Wydarzenia na świecie dzieją się według określonego planu. Nie starajcie się łamać dotychczasowych norm. Małe kroki sprawią, że wszystko pójdzie pomyślnie. Część ludzi ulegnie opanowaniu innych silniejszych, którzy maja opanowaną sztukę zjednywania sobie ludzi. Z kolei inna część zapanuje nad sobą i zjednoczy swoją wolną grupę, gdzie każdy będzie panował nad negatywnymi emocjami. Świat musi ulegnąć przemianie, poprzez walkę z trudnościami wywołanymi przez wcześniejsze działania człowieka.
Siłą ludzi jest wielkość serca. Nowy świat, który zostanie zbudowany będzie cechował się wyrozumiałością i nieegoistycznym wglądem w sprawy innych. To czego obawia się społeczeństwo w konsekwencji nie jest złe. Ludzkość musi być wyrozumiała i musi uzbroić się w cierpliwość. 

3 komentarze:

  1. Czy tym czlowiekiem niosacym zmiany jest Papiez Franciszek?

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepowiednia w pierwszej części opisuje człowieka niosącego zmiany, taką osobą może być papież. Należy jednak pamiętać, że siła tkwi w każdym człowieku. Najważniejszym zadaniem ludzkości jest dokonanie własnej przemiany, poprzez serce, rozum, odwagę, zrozumienie, siłę i braterstwo.

    OdpowiedzUsuń
  3. W pelni zgadzam sie z powyzsza przepowiednia. Na swiecie zapanuje zgoda, spokoj i milosc miedzy ludzmi, a wolnosc, rownosc i braterstwo to nadrzedne cele przyszlego ladu spolecznego.

    OdpowiedzUsuń