czwartek, 11 października 2012

Przepowiednia od 2013 do 2015 roku- początek przyszłości świata- część I

Losy świata w 2013 roku a także w latach 2014 i 2015. Co się wydarzy w nadchodzących czasach. Zapoznaj się z moją wielką przepowiednią dla świata. Opracowałem ją m.in. na podstawie kart tarota, intuicji, oraz przekazów sennych. To co ujrzałem sprawiło, że postanowiłem podzielić się moją wizją co do przyszłości. Moja przepowiednia jako jedyna wyraźnie odnosi się do tematu „Nowy Porządek Świata”, czyli NWO (New World Order) Chodzi o fakty czy światowa mistyfikacja, a może jednak koniec świata? Czy ziemia wchodzi w nowy wymiar, nowy okres? Czy oznacza to przejście z ciemności do jasności? Czy na ziemi zapanuje piekło? A może powróci wielka nierządnica? Czy chodzi tutaj o starożytnych bogów? Jak będzie wyglądać globalny świat? Przekaz którego doświadczyłem był jasny. Pamiętajcie jednak czytając przepowiednią, że los świata leży w rękach ludzi. Zmieniając siebie możesz zmienić świat. Poniżej znajdziecie odpowiedzi odnośnie wydarzeń na świecie. Obserwujcie świat.

Ważnym wydarzeniem od mniej więcej początku roku będzie pojawienie się na świecie nowej osoby. Dlatego nietypowo chciałbym zacząć od opisu tej osoby.  

            Na międzynarodowej scenie ujawni się pewna nowa osoba. (czytaj dalej po kliknięciu na rozwinięcie tematu)

            
             Jest to człowiek zdecydowany i aktywny, lecz nieznoszący sprzeciwu. Przedstawia się jako dyplomata, który umie przeforsować swoją wolę bez użycia siły. Posiada wiele twarzy i wiele pomysłów a jako wróg może być niebezpieczny. Dąży do równowagi, aby rozwiązać pojawiające się problemy. Potrafi znaleźć rozwiązanie tam, gdzie wydaje się to niemożliwe. Na międzynarodowej scenie przedstawi jasno i wyraźnie pomysły na rozwiązanie problemów. Jego zadanie to zjednoczenie zwaśnionych stron, pełniąc częściowo rolę mediatora. Starać się będzie odnaleźć pokojowe rozwiązania, gdyż ma świadomość, że pochopność i arogancja mogą doprowadzić do wojen i kłótni. Budowanie nowego porządku często będzie odbierane też jako rozwiązania postawione na ostrzu noża. Decyzje zapadają bez wpływu emocji, przez co wydają się być mądre i słuszne. Jawi się też brak reakcji na litość czy prośby. Jego rolą jest naprawa, poprzez spoglądanie na sprawy jako całokształt a nie szczegóły. Jego umysł chce tworzyć, dokonując nieustannych przemyśleń, że to, co jest stare czas zastąpić nowym. Z czasem ujawni się też autor całego systemu, być może powiązany z tą osobą lub ze sprawami, które ich jakoś łączą. Wtedy uwidoczni się podejście, które mówi stop tradycji, gdyż nadchodzi nowoczesność.
               Piszę o tym człowieku na samym początku, gdyż chciałbym abyście wiedzieli jak ważną postacią jest ten człowiek, którego zdanie słyszalne jest na całym świecie. Sytuacja wyraźnie daje znać, że nadchodzą zmiany. Już od początku sprawy rangi światowej zaczną się komplikować, mimo, że wielu ludzi nie będzie tego dostrzegać. Najbliższy okres to wieża. Co to oznacza? Jako ludzie pragnęli się zbliżyć do Boga. I tak jak w Biblijnej wieży Babel czeka ich upadek. Nie muszą  jednak doznać bezpośrednich obrażeń. Chodzi o rozpoczęcie wszystkiego od nowa. W analogicznym okresie do tych wydarzeń jakiś kraj dopadnie katastrofa, która będzie głośna na całym świecie. Będzie ona niespodziewana lecz nie przyniesie strat w ludziach. Zbliżają się olbrzymie zmiany, które niczym grom z jasnego nieba usuną dotychczasowy grunt spod nóg, siejąc zniszczenie. Dużo nieoczekiwanych wypadków sprawi, że zostanie przerwana dotychczasowa kolej rzeczy. Pojawiające się sytuację powinny wpływać na zmianę systemu myślenia. Widzę piorun niosący karę niebios. Wydarzy się coś, co spowoduje rozpoczęcie nowego procesu. Chodzi o symboliczne przekazanie pioruna, które powinno stanowić podstawę obudzenia człowieka. Jest to niezbędne, aby móc zostać uwolnionym z dawnego systemu.Czas aby ludzkość obudziła się ze snu i zaczęła być świadoma swojego istnienia. Czasy, które idą mówią, że nikt nie powinien spocząć na laurach, nawet jakby wygrał bitwę z samym diabłem. Zauważcie, że rozwiązany jeden problem, jest tylko rozwiązaniem na daną chwilę, a w życiu można napotkać kolejne problemy. Ludzie walczą o swoje prawa, lecz odmawiają ich innym. Odmawiając podstawowych dóbr innym, zatrzymują je dla siebie. Uchodziło to im na sucho, gdyż takie sytuacje nie podlegały karom ziemskim. Natura jednak to zapamiętała i obróci przeciw ludzkości. Niektórzy nazwą to wkroczeniem siły boskiej, wobec której człowiek staje się bezradny. Kiedy wydarzenia zaczną być nieprzychylne światowe społeczeństwo nazwie to wyrokiem losu, który trzeba przyjąć. Ludzie zachowają się tak, jakby nie wiedzieli, dlaczego to wszystko ich spotyka. To ludzkość zniszczy świat, w którym żyje. Ludzie stali się zarozumiali i nie dostrzegają drugiego człowieka ani jego argumentacji, a to właśnie taka postawa zostanie ukarana. Ci winni, nie czują się winni, gdyż czują się bezgrzeszni.
           Część ludzi zbudowała sobie coś w rodzaju schronu, w którym czuli się bezpiecznie. Doprowadziło to do sytuacji, że pojawiło się w nich poczucie wygody i bezkarności. Czas aby zrozumieli, że ta wygoda nigdy nie powinna być ich celem ostatecznym. Pojawiający się przysłowiowy piorun zniczy ten schron. Lecz nie stanie się to od razu, gdyż wymagać to będzie czasu. Spadający wtedy symboliczny „grom”, nie tylko niszczy, lecz także jest ratunkiem pozwalającym podążać nam dalej. Dzięki temu ludzkość może uwolnić się z pułapki, w którą nieświadomie wpadli i wyzwoli w sobie energię. Jeżeli dostosujecie się do zmian bez emocji i otworzycie oczy to dostrzeżecie wtedy nieograniczone możliwości. Już nic nie będzie was ograniczać. Na powstałych ruinach narodzi się wtedy wasze nowe życie. Nieuniknione jest już cierpienie, lecz to właśnie uwolni ludzi z materii. Trzeba postarać się przyjąć próby z pokorą, gdyż stanowi to krok do postępu. To, co do tej pory było budowane stanowiło o granicach i niemożności zbudowania rzeczy ostatecznych. Wszystko, co otacza ludzi jest nierealne. Realne siły pracują dla duchowego rozwoju, o którym ludzkość już dawno zapomniała. Zbudowany schron musi ulec przeobrażeniu. Przebywając w wieży ludzie stali się więźniami swoich wyobrażeń i budowali swoje własne teorie. Najbliższy czas sprawi, że te doświadczenia obrócą się wniwecz. Wtedy pojawią się też wysiłki i działania człowieka, które mimo ciągłego podejmowania prób mogą być skazane na niepowodzenie. Zostanie użyta potęga i wiedza, która nie okaże się już tak pomocna jak kiedyś. Kiedy ludzkość zacznie się budzić, zostanie przerwana zwykła kolej rzeczy. Powolny upadek może wiązać się z przejawami przemocy a całe wydarzenia będą wielkim zaskoczeniem. Część ludzi na wieść o tym zacznie działać na własną rękę, co może doprowadzić do brutalności. Pamiętajcie jednak, że każde wydarzenie stanowi szansę rozpoczęcia wszystkiego od nowa. Brak świadomości powstał z idei, która okaże się katastrofalna i niesie zniszczenie. Ludzkość świata uległa temu wbrew mądrości i własnej ostrożności. Zbliża się czas nadejścia „Nowego Porządku Świata”, jednak  nie musi on wyglądać tak jak go się przedstawia. Jego powstanie wyda się nieoczekiwanym ciosem. Doprowadzić on może do wielu upadków i katastrof. Trzeba uważać, aby pojawiająca się szansa nie ofiarowała kolejnego wpływu złych sił. Może zdarzyć się sytuacja, gdzie przecenione zostaną możliwości i zostanie podjęta błędna decyzja. Wydarzenia będą alarmować ludzi że coś się dzieje. Koniec ostateczny nie nadejdzie. Nie spodziewajcie się końca świata. Koniec odnosi się do struktury stworzonego przez człowieka systemu życia.
          Doświadczenia wczesnych wcieleń, przeszłości czy teraźniejszości kształtowały i uczyniły ludzi, jakimi teraz są.  Do tej pory poprzez ślepotę tworzyliśmy ograniczające przekonania i postawy. To zadecydowało o powstaniu systemu, który dyktuje zasady i wzorce obecnego życia. Każdy człowiek nieświadomie był budowniczym tej przysłowiowej „wieży” która poprzez ludzką ślepotę wydawała się bezpieczna. Powoli człowiek stawał się niewolnikiem własnego życia. Przeszłość i chęć życia w „ślepocie bezpieczeństwa” doprowadzi teraz do sytuacji nieprzewidywalnych i nieoczekiwanych. Wydarzenia nie będą toczyć się gładko. Zakładane na świecie plany i zamiary mogą zostać dramatycznie pokrzyżowane. Sytuacja może całkowicie wymknąć się spod kontroli. Szczególnie w kontekście pojedynczych jednostek społecznych. Mogą pojawić się informacje, które zdenerwują i zszokują społeczność. Część ludzi czeka upadek z wysokości, na którą uważali że się wspięli. Światowe społeczeństwo utraci poczucie kierunku. Wśród ludzi pojawi się uczucie wściekłości, gniewu lub paniki. Bez względu na przyczynę powstania chaosu reakcja będzie taka sama- szok i otworzenie oczu na świadomość, że nikt z nas nie jest już tym, kim był. Ludzkość powinna być sobie równa. Nadejście nowych czasów przewraca wszystko do góry nogami. Aktualny obraz świata ulegnie dekonstrukcji (nie chodzi o całkowite zniszczenie świata). Ziemia wchodzi w nowy okres, nową przestrzeń. Każde przejście jest związane ze zmianami. Dawne siły chciałyby się utrzymać, jednak obudzano ludzkość powinna do tego nie dopuścić. Doprowadzi to do wielu upadków i nieprzyjemnych zdarzeń, które szybko się nie zakończą mimo, że czasem ludzie będą myśleć inaczej. Pamiętajcie, że wśród was znajdą się ludzie którzy będą starali się powstrzymać zmiany czy przywrócić stary system. Tacy ludzie muszą wiedzieć, że nic nie będzie takie jak było. Zmiany muszą nadejść. A każdy człowiek będzie musiał dokonać wyboru. Ludzie muszą wybrać czy w obliczu nieszczęścia wolą się poddać, czy wstać i trzeźwo spojrzeć na to wszystko, co było. Z momentem powstania otrząsną  się z szoku i odrzucą stare życie. Nie będzie to jednak łatwe, lecz pamiętajcie, że trzymanie się ruin nie ma sensu.  
       Kolejne informacje znajdują się w części II 

3 komentarze:

 1. Bardzo ciekawy blog. Wielu z nas czuje duże napięcie związane z obecną sytuacją- z okresem przesilenia. Poczucie braku celu, braku sensu działania w tej rzeczywistości i ... oczekiwanie na nowe. Może faktycznie już niedługo...
  Chętnie porozmawiam; syndykat.ps.2010@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Niezwykle interesujący blog ;) Zmiany są nieuniknione i czas najwyższy aby nadeszły. Ludzkość się zatraca. Iluzja staje się rzeczywistością, a Matrix naszym światem – fałszem, który bierzemy za prawdę. Obudźmy się! Tak naprawdę to wszystko jest grą umysłu. Jeśli go uwolnimy, otworzymy kraty naszych więzień. Zmieniając bowiem siebie, zmieniamy ten świat. Zostawmy więc swoje ego, interesiki i wojenki. Czas już na przebudzenie, wolność i miłość.

  OdpowiedzUsuń
 3. obserwuje tego bloga od jakiegoś czasu i jestem pod mega wrazeniem. to nie tylko przepowiednie. dajesz wskazowki i przygotowujesz ludzi na to co nieuniknione dajesz szanse zwyklym szarym ludziom na zrozumienie tego co dzieje się dookoła. życzę powodzenia !

  OdpowiedzUsuń